KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14995103
nr 1499 5103
Ernst Oppler
(1867-1929), Tyskland
Etsningar, 2 st, Signerade. Bildmått: 11x11 cm respektive 17x17 cm, yttermått inklusive ram: 28x28 cm respektive 36x36 cm
Ernst Oppler, tysk målare född 1867, död 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:28:16
25/10 13:11:54
100 kr
31/10 18:23:17